Додаток 7 до річної податкової декларації про майновий стан та доходи (скачати, завантажити)

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Тут ви можете скачати додаток 7 до річної податкової декларації про майновий стан та доходи, який називається «Відомості про майно, доходи, видатки і зобов’язання фінансового характеру».

Додаток 7 до декларації заповнюють та подають наступні категорії громадян:

 • державні службовці;
 • посадові особи органів місцевого самоврядування;
 • особи, які претендують на зайняття посад державного службовця або в органах місцевого самоврядування;
 • судді;
 • кандидати на обрання суддею;
 • народні депутати України;
 • кандидати на пост Президента України;
 • кандидати у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, міських рад та на посаду сільського, селищного, міського голови.

При цьому заповнюється та подаються лише додаток 7 до декларації без заповнення і подання декларації та додатків 1 — 6 до неї. Тобто, додаток 7 до річної податкової декларації про майновий стан та доходи є, так би мовити, окремою декларацією для державних службовців та категорій громадян, які перераховані вище.

Строки подання декларації — до 1 травня року, наступного за звітним. Декларація подається до органу податкової служби за місцем обліку платника податків.

Додаток 7 до річної податкової декларації про майновий стан та доходи (скачати, завантажити)
Оцініть статтю

One Response to Додаток 7 до річної податкової декларації про майновий стан та доходи (скачати, завантажити)

 1. Юлія:

  Доброго дня!Для заповнення Декларації про доходи, витрати …. я отримала в ДПІ відомості про суми виплачених доходів. Та в довідці під кодом 107 визначена заборгованість платника податку за укладеним цивільно-правовим договором в суммі 715,45 грн. Я держслужбовець — мені цю суму декларувати в дод.7 в якому пункті, тоді який податок сплачувати, а в декларації за містом роботи вказувати в якому пункті? Розцінюється цей дохід як корупція.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *