Додаток 7 до декларації з ПДВ (податок на додану вартість). Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

На даний момент форма, порядок заповнення та подання Додатку 7 до декларації з ПДВ «Розподіл податкового кредиту» (далі Додаток 7) затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України № 678 від 23 листопада 2013 (далі Наказ № 678).

Подання Додатку 7 обов’язкове всіма суб’єктами господарювання, які згідно статті 180 ПКУ зареєстровані як платник ПДВ і подають будь-яку з передбачених Наказом № 678 декларацію або уточнюючий розрахунок до цієї декларації, у разі якщо заповнюються рядки 15, 16.4 і 16.6 поточної декларації або 15.1, 15.2 , 16.4, 16.6.1 та 16.6.2 уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань у зв’язку з самостійним виправленням помилок. Відповідно до статті 48 ПКУ відсутність Додатка 7 в пакеті звітності при поданні декларації з ПДВ або уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань, в яких заповнені відповідні рядки, веде до того, що звітність визнається неприйнятою.

Статті 202 і 203 ПКУ передбачають такі строки подання Додатку 7:

  • У разі застосування місячного звітного (податкового) періоду, на протязі 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем такого місяця.
  • У разі застосування квартального звітного (податкового) періоду, на протязі 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем такого кварталу.

Згідно пункту 49.18 ПКУ якщо останній день подачі Додатку 7 потрапляє на вихідний або святковий день, то термін подання переноситься на перший, наступний за ним робочий день.

Згідно пункту 203.2 ПКУ сплата податку, зазначеного в декларації з ПДВ має відбутися не пізніше 10 календарних днів, наступних за граничним терміном подання такої декларації. Терміни сплати не переносяться, якщо останній день потрапив на святковий або неробочий день.

У «шапці» бланка Додатка 7 вказуються період, за який подається або уточнюється звіт і реєстраційні дані платника податків. У табличній частині проводиться розрахунок у відповідності з даними декларації з ПДВ або уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань.

Завантажити бланк додатку 7 до декларації з ПДВ ви можете за посиланням нижче.

Приложение 7 к декларации по НДС (налог на добавленную стоимость). Скачать бланк

Додаток 7 до декларації з ПДВ (податок на додану вартість). Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00036 sec