Додаток 4 до декларації з ПДВ (податок на додану вартість). Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

На даний момент форма, порядок заповнення та подання Додатка 4 до декларації з ПДВ «Заява про бюджетне відшкодування» (далі Додаток 4) затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України № 678 від 23 листопада 2013 року.

Подання Додатку 4 обов’язкове всіма суб’єктами господарювання, які згідно статті 180 ПКУ зареєстровані як платник ПДВ і подають загальну декларацію (код 0110) або уточнюючий розрахунок до цієї декларації, у разі якщо заповнюється рядок 23.1 поточної декларації або уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань, у зв’язку з самостійним виправленням помилок. Відповідно до статті 48 ПКУ відсутність Додатку 4 в пакеті звітності при поданні декларації з ПДВ або уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань, в яких заповнено рядок 23.1, веде до того, що звітність визнається неприйнятою.

Статті 202 і 203 ПКУ передбачають такі строки подачі Додатка 4:

  • У разі застосування місячного звітного (податкового) періоду, на протязі 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем такого місяця.
  • У разі застосування квартального звітного (податкового) періоду, на протязі 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем такого кварталу.

Згідно пункту 49.18 ПКУ якщо останній день подачі Додатка 4 потрапляє на вихідний або святковий день, то термін подання переноситься на перший, наступний за ним робочий день.

Згідно пункту 203.2 ПКУ сплата податку зазначеного в декларації з ПДВ має відбутися не пізніше 10 календарних днів, наступних за граничним терміном подання такої декларації. Терміни сплати не переносяться, якщо останній день потрапив на святковий або неробочий день.

У «шапці» бланка Додатку 4 вказуються період, за який подається або уточнюється звіт і реєстраційні дані платника податків. Нижче вписується сума бюджетного відшкодування (прописом) і вказуються банківські реквізити підприємства.

Скачать бланк додатку 4 до декларації з ПДВ (податку на додану вартість) ви можете нижче.

Приложение 4 к декларации по НДС (налог на добавленную стоимость). Скачать бланк

Додаток 4 до декларації з ПДВ (податок на додану вартість). Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.07250 sec