Додаток 3 до декларації з ПДВ (податок на додану вартість). Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

На даний момент форма, порядок заповнення та подання Додатка 3 до декларації з ПДВ «Розрахунок бюджетного відшкодування» (далі Додаток 3) затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України № 678 від 23 листопада 2013 року.

Подача Додатка 3 обов’язкова всіма суб’єктами господарювання, які згідно статті 180 ПКУ зареєстровані як платник ПДВ і подають загальну декларацію (код 0110) або уточнюючий розрахунок до цієї декларації, у разі якщо заповнюється рядок 23 поточної декларації або рядки 23.1 і 23.2 уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань у зв’язку з самостійним виправленням помилок. Відповідно до статті 48 ПКУ відсутність Додатка 3 в пакеті звітності при поданні декларації з ПДВ або уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань, в яких заповнені рядки 23, 23.1 і 23.2 відповідно, веде до того, що звітність визнається неприйнятою.

Статті 202 і 203 ПКУ передбачають такі строки подачі Додатка 3:

  • У разі застосування місячного звітного (податкового) періоду, на протязі 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем такого місяця.
  • У разі застосування квартального звітного (податкового) періоду, на протязі 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем такого кварталу.

Згідно пункту 49.18 ПКУ якщо останній день подачі Додатка 3 потрапляє на вихідний або святковий день, то термін подання переноситься на перший, наступний за ним робочий день.

Згідно пункту 203.2 ПКУ сплата податку, зазначеного в декларації з ПДВ має відбутися не пізніше 10 календарних днів, наступних за граничним терміном подання такої декларації. Терміни сплати не переносяться, якщо останній день потрапив на святковий або неробочий день.

У «шапці» бланку Додатка 3 зазначається період, за який подається або уточнюється звіт і реєстраційні дані платника податків. У табличній частині розшифровуються відповідні цифри з рядка 23 декларації з ПДВ або рядків 23.1 та 23.2 уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань.

Завантажити бланк додатка 3 до декларації з ПДВ (податку на додану вартість) можна за посиланням нижче.

Приложение 3 к декларации по НДС (налог на добавленную стоимость). Скачать бланк

Додаток 3 до декларації з ПДВ (податок на додану вартість). Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *