Додаток 1 до податкової накладної. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

На даний момент форма бланка і порядок заповнення Додатку 1 до податкової накладної затверджені Наказом Міністерства доходів і зборів № 10 від 14.01.2014 року (далі Наказ № 10).

Додаток 1 до податкової накладної є невід’ємною частиною податкової накладної. Так, відповідно до пункту 16 Наказу № 10, податкова накладна має виписуватися на кожну повну або часткову поставку товарів або послуг, а також на суми отриманої передоплати (авансу) в рахунок оплати таких товарів або послуг.

У разі якщо частина товару або послуги не містить виділену вартість, перелік (номенклатура) частково поставлених товарів зазначається в Додатку 1 до податкової накладної і в повній вартості враховується у податковій накладній, а так само в загальних податкових зобов’язаннях.

При постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, у графі 4 Додатку 1 до податкової накладної вказується код таких товарів згідно з УКТ ЗЕД.

Додаток 1 складається у двох примірниках і має той же номер і дату, що і податкова накладна, до якої він додається. Один з примірників видається покупцю, а другий залишається у продавця. Внизу бланка Додатка 1 до податкової накладної ставляться прізвище та ініціали, а так же підпис особи, яка склала документ. Після цього Додаток 1 до податкової накладної скріплюється печаткою підприємства.

Скачати бланк додатку 1 до податкової накладної можна за посиланням нижче.

Приложение 1 к налоговой накладной. Скачать бланк

Додаток 1 до податкової накладної. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00033 sec