Бонусна програма від Larson&Holz – на що звернути увагу

Всі ми прекрасно розуміємо, що велика кількість новачків приходять в брокерську компанію не заради цікавості. Немає такої людини, яка б зареєструвалася у брокера лише заради того, щоб подивитися, як працюють інші. Так от, зазвичай новачок реєструється у брокера, розглядає детальну інформацію, і визначається, в якому напрямку йому буде зручніше працювати. Також ми знаємо, що будь-якого новачка цікавить торгівля без вкладення власних грошей. Або торгівля на мінімальному депозиті. Але мінімальний депозит не дозволяє досягти результату в найкоротші терміни. І ось на цьому етапі він звертає увагу на бонуси, які пропонує йому брокер. Як відомо, у кожного брокера свої бонуси. І знову ж, за різні дії. Давайте розглянемо бонусну систему брокерської компанії Larson&Holz. Мало того, що компанія цікава сама по собі, плюс до цього, бонусна система розроблена до найменших дрібниць. І причому дана опція поширюється на велику кількість дій клієнта.

Почнемо з того, що компанія Larson&Holz є відомим брокером. І не секрет, що клієнти тут отримують бонуси. По суті, це свого роду програма лояльності для клієнтів. Так ось, в рамках даної програми, клієнту в якості бонусу надається депозитна винагорода. Це і зворотний відсоток, безліч знижок на вчинення різноманітних дій, та інші пільги. Необхідно відзначити, що компанія рясніє всім цим.

Розберемося детальніше з бонусами для початківців трейдерів. Тепер будь-який новачок може почати торгівлю, не використовуючи власні кошти. Тобто, клієнт реєструється, відкриває торговий рахунок, і, не вводячи власних грошей, торгує тільки на кошти, які йому надала компанія в якості бонусу. А це 100 доларів. Погодьтеся, почати з такої суми, це практично безпрограшний варіант. Це не 10 і не 20 доларів, де перша осідання може обнулити торговий рахунок. При розумному підході, цей бонус нереально втратити. І що характерно, не кожен брокер може похвалитися такими бонусами. Але раз є бонус такого розміру, значить, є і умови. Розглянувши ближче, звертає увагу той факт, що ці умови і на умови не схожі. По-перше, бонус нараховується тільки на бездепозитний торговий рахунок. Немає нічого легше, ніж його відкрити. Навіть якщо він ліквідується через три дні за бездіяльності, можна відкрити новий бездепозитний рахунок. Це хвилинна справа. Але це справа може допомогти заробити справді з нуля. Ну і друга умова. Сам бонус трейдер вивести не зможе, але прибуток, який він отримав на торгівлю за допомогою бонусу, вивести можна в будь-який момент. На прикладі це виглядає так: Новачок зареєструвався, відкрив бездепозитний бонус, отримав цей самий бонус, і торгує на нього. Через кілька днів на депозиті красується сума у 200 доларів. Його особисті кошти, це 100 доларів. Бонус брокер забирає назад. Тепер він торгує вже на отриманий прибуток. Так, починаючи з нуля, він отримує прибуток, не втрачаючи власних грошей.

Бонуси за навчання. Здавалося б, трейдер повинен повністю сплатити навчання трейдингу. Адже його навчають, втрачають час, роз’яснюючи йому всі нюанси торгівлі. А тут зовсім протилежне. Трейдер вчиться, а йому за це частину грошей повертають. Природно, в інших брокерів цього немає. Але компанія Larson&Holz пішла далі всіх, ввівши цю опцію. Тепер після навчання він мало того, що знає як торгувати, так може почати це робити за допомогою бонусу. Компанія повертає 10% від вартості курсу. Наприклад, витратив трейдер на навчання 100 доларів. По закінченні курсу навчання, компанія повертає йому 10%, тобто 10 доларів. Пройшов трейдер два курсу навчання, значить, йому повернуть вже 20 доларів. Ось така прогресія. Ті, хто розуміє рівень ризику в торгівлі, погодиться з тим, що даний бонус дозволяє істотно знизити рівень ризику.

Це що стосується бонусів для новачків. Ну а для професійних трейдерів, компанія розробила окрему систему бонусів, які ніяк не будуть зайвими для них.

Всі знають, що багато послуг у брокерів є платними, починаючи з внутрішніх і зовнішніх транзакцій, і закінчуючи торговими операціями. Компанія Larson&Holz зобов’язується компенсувати будь-яку комісію, за будь-яку транзакцію. Тепер трейдери, які часто проводять транзакційні операції, отримують певний відсоток назад. Наприклад, трейдер вирішив зробити переказ в розмірі 100 доларів. Комісія на дану послугу, наприклад, становить 1% від суми переказу, і становить 1 долар. Компанія повертає в якості бонусу 10% від суми комісії. Це 10 центів. І це за кожні 100 доларів. І чим більше сума переказу, тим значніше бонус. І плюс до цього, компанія переводить його відразу на торгівельний рахунок.

Ну і спред. Це питання залишається одвічним, і хвилює всіх трейдерів без винятку. Ми всі розуміємо, що спред є комісією брокера. Але це і втрачений прибуток трейдера. Компанія Larson&Holz запустила програму зниження спрэдового діапазону. Це явна перевага, так як брокер встановив мінімальний діапазон в розмірі 0.5 пп. Пояснюється це просто: компанія явно націлена на довгострокову роботу в сфері надання брокерських послуг.

Бонусна програма від Larson&Holz – на що звернути увагу
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00117 sec