Бланк річного звіту з єдиного соціального внеску в податкову службу

Фізичним особам — підприємцям як на єдиному податку, так і на загальній системі оподаткування прийшов час подавати річну звітність з єдиного соціального внеску. Цей рік, це перший рік, коли річна звітність з ЄСВ для підприємців буде подаватися до нового Міністерства доходів і зборів замість пенсійного фонду, як це було раніше.

Разом із державним органом, який тепер займається адмініструванням єдиного соціального внеску, змінився і нормативно — правовий акт, яким затверджений річний звіт. Ним став Наказ Міністерства доходів і зборів «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 09.09.2013 №454.

Строки подання річного звіту з ЄСВ для платників єдиного податку та ФОП на загальній системі оподаткування

Строки подання річного звіту з єдиного соціального внеску встановлені пунктом 3.2 Наказу Міндоходів №454 та становлять термін до 10 лютого року, наступного звітного періоду. Звітним періодом для підприємців на спрощеній системі оподаткування та ФОПів на загальній системі становить календарний рік.

Які таблиці річного звіту з ЄСВ треба заповнювати?

Підприємці на загальній системі оподаткування заповнюють титульний аркуш звіту та таблицю 1 «Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями».

Підприємці на єдиному податку (спрощена система оподаткування) заповнюють титульний аркуш звіту та таблицю 2 «Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування»

Скачати бланк річного звіту з ЄСВ до податкової служби

Расчет корректировки к налоговой накладной. Скачать бланк

Бланк річного звіту з єдиного соціального внеску в податкову службу
3 (60%) 1 vote

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *