Бланк податкової декларації з плати за землю. Земельний податок та орендна плата

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Порядок справляння плати за землю регулюється Розділом XIII Податкового кодексу «Плата за землю». Плата за землю складається з земельного податку, який сплачують власники земельних ділянок та постійні землекористувачі, та орендної плати за землю, яку сплачують землекористувачі.

Податковим періодом з плати за землю є календарний рік.  Згідно пункту 286.2 ПКУ платники плати за землю самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

Згідно пункту 286.3 Податкового кодексу платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов’язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

Форма податкової декларації з плати землю затверджена Наказом ДПА України від 24.12.2010 №1015 «Про затвердження форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)». Податкова декларація з плати за землю складається з:

1. Податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності). Основна таблиця.

2. «Відомості про наявні земельні ділянки (Додаток 1 до Податкової декларації з плати за землю)».

3. «Відомості про пільги на земельний податок з наявних площ земельних ділянок (Додаток 2 до Податкової декларації з плати за землю)».

Слід звернути увагу, що бланк податкової декларації з плати за землю, що наведений за посиланням нижче, не призначений для звичайних фізичних осіб. Громадяни не заповнюють декларацію. Суму плати за землю для фізичних осіб визначає податкова служба та надсилає податкове повідомлення — рішення. Згідно пункту 287.5 Податкового кодексу податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Бланк податкової декларації скачуємо нижче:

скачати бланк декларації з плати за землю

Також раджу почитати наступні матеріали з плати за землю:

Земельний податок та орендна плата (плата за землю)

Бланк податкової декларації з плати за землю. Земельний податок та орендна плата
Оцініть статтю

One Response to Бланк податкової декларації з плати за землю. Земельний податок та орендна плата

  1. треба здати звіт по перерахнку в звязку з перерахунком налога

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *