Бланк податкової декларації платника єдиного податку юридичної особи (скачати, завантажити)

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Відповідно до статті 296 Податкового кодексу, юридичні особи – платники єдиного податку зобов’язані подавати податкову декларацію до податкової служби. Форма декларації затверджена Наказом Міністерства фінансів України №1688 від 21.12.2011 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку». Податкова декларація юридичної особи – платника єдиного податку заповнюється на підставі даних спрощеного бухгалтерського обліку, який ведеться відповідно до пунктів 44.2 та 296.1.3 Податкового кодексу України.

Строк подання податкової декларації платника єдиного податку – строк встановлений для квартального податкового періоду 40 календарних днів, наступних за податковим кварталом (пункт 49.18.2 ПК).

Строки сплати єдиного податку — протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Також на форумі створена тема, в якій детально розписано як заповнювати декларацію та наведено приклади заповнення: Заповнення декларації платника єдиного податку юридичної особи (приклад)

Бланк податкової декларації платника єдиного податку юридичної особи (скачати, завантажити)
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00034 sec