Податки > Бланки звітності > Бланк податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи підприємця скачати, завантажити

Бланк податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи підприємця скачати, завантажити

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Відповідно до статті 296 Податкового кодексу, фізичні особи – платники єдиного податку зобов’язані подавати податкову декларацію до податкової служби. Форма декларації затверджена Наказом Міністерства фінансів України №1688 від 21.12.2011 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».

Цю декларацію подають фізичні особи – підприємці платники єдиного податку всіх груп. Строки подання звітності наступні:

Перша група – строк встановлений для річного податкового періоду 60 календарних днів, наступних за останнім днем податкового року (пункт 49.18.3 ПК).

Друга та третя група – строк встановлений для квартального податкового періоду 40 календарних днів, наступних за податковим кварталом (пункт 49.18.2 ПК).

Строки сплати єдиного податку:

Перша та друга група – авансовий внесок не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Наприклад, єдиний податок за січень сплачується до 20 січня, і так далі.

Третя група — протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

На форумі створена тема, в якій детально розписано як заповнювати декларацію та наведено приклади заповнення: Заповнення декларації платника єдиного податку фізичної особи. Інструкція та приклад

Також на блозі є відео з основними моментами заповнення декларації Заповнення декларації платників єдиного податку фізичних та юридичних осіб. Відео та приклади

Якщо хтось вже встиг припуститися помилок у декларації, читаємо статтю Як заповнити уточнюючий розрахунок до декларації платника єдиного податку фізичної особи. Приклад

13 Responses to Бланк податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи підприємця скачати, завантажити

 1. Марина:

  Дуже велике ДЯКУЮ!!!! За вашу плідну роботу!!!!

 2. людмила:

  Велике спасибі за вичерпну відповідь, бо в журналах ніде немає коментарів по цьому питанню

 3. Ксения:

  Спасибо за элекктронную форму бланков.

 4. Анатолий:

  Информация которая размещена на вашем сайте продлевает безпроблемную жизнь,спасибо за потраченое время для поиска и збора информации!!!!!!!!!!!!!

 5. Валерій:

  Велике спасибі за форму. Тим паче що у форматі Exel.

 6. Инна:

  Огромное Вам спасибо за оказанную помощь при заполнении квартальной декларации единщика!!! Отдельная благодарность за электронные форм в удобнх форматах и за видеоконсультацию «в картинках»! 🙂

 7. Светлана:

  Большое спасибо!!!!

 8. Тетяна:

  Від імені 5-ти підприємців ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА як за консультацію, так і за форму звіту в Exel.

 9. Анатолій:

  Дякую! Допомогли!

 10. Вадим:

  Чудовий сайт!!! Вся необхідна інформація (бланк декларації, терміни подання та сплати), яку довго і безрезультатно шукав на оф.сайті ДПС України, тут є в зрозумілому вигляді і без «офіційної каламуті». Величезна подяка!!!

 11. Андрей:

  К сожалению не нашел у вас бланка додатков(конкретно нужен был №5) до декларации единоналожника

 12. Микола:

  ничего от вас нормального не увидел вы все мудаки

 13. Наталия:

  Огромное спасибо за помощь! Более доступной информации чем на Вашем сайте нигде не нашла.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *