Безкоштовні консультації з оподаткування > За який час відкривають ФОП

За який час відкривають ФОП

0
0

дата видачі Виписки з ЄДР 17лютого ,дата формування витягу з реєстру платників єдиного податку 13 лютого а от обрання на спрощену систему оподаткування 1 квітня. питання: чому працювати можна тільки аж через півтора місяці,чи це допущена помилка у податковій?

За який час відкривають ФОП
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Олександр Зеленський (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 21.02.2017 11:31 дп
142 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Олександр, все залежить від того, коли ви подали заяву на реєстрацію платником єдиного податку та яку обрали групу. Ті дати, які ви навели ні на що не впливають. Дати, на які треба звертати увагу це:
1. Дата внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців про державну реєстрацію.
2. Дата внесення відомостей про реєстрацію платником єдиного податку до Єдиного реєстру платників єдиного податку.

Правила переходу на єдиний податок при реєстрації прописані у пункті 298.1.2 Податкового кодексу:
298.1.2. Зареєстровані в установленому порядку фізичні особи — підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.

Зареєстровані в установленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка не передбачає сплату податку на додану вартість, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

Також читайте це обговорення https://byhgalter.com/ru/skolko-nalogov-zaplatyat-v-2017-godu-platelshhiki-edinogo-naloga/#comment-2803. Для вас воно важливе.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 22.02.2017 6:36 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend