Безкоштовні консультації з оподаткування > ЄСВ

ЄСВ

« До попередньої сторінки
0
0

Скажіть будь-ласка як платити ЄСВ за найманого працівника? Я ФОП 2 група, буду приймати працівника, який працює фактично не повний місяць із заробітною платою 1600 грн. ЄСВ платити потрібно із фактично нараховної зарплати? Дякую

ЄСВ
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Anonymous
Ответ на 09.03.2017 12:24 пп
10 просмотры
Додати коментар
0
Private answer
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ НАКАЗ 20.04.2015 № 449 чинний, поточна редакція — Редакція від 18.10.2016 Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування III. База нарахування та розміри єдиного внеску п.8 Це по вашому питанню
Marked as spam
Сообщение от qazda
Ответ на 10.03.2017 2:47 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend