Безкоштовні консультації з оподаткування > відпустка по вагітності

відпустка по вагітності

« До попередньої сторінки
0
0

Чи треба нараховувати компенсацію за невикористану відпустку перед наданням робітнику відпустки по вагітності та пологах і відпустки по догляду за дитиною до 3 або 6 років?

Marked as spam
Сообщение от Marina (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 07.06.2017 12:25 пп
4 просмотры
Додати коментар
0
Private answer
Вагітні жінки користуються окремими пільгами при отриманні відпустки. Так, згідно статті 10 ЗУ «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР щорічна відпустка за бажанням може надаватися працівниці перед відпусткою у зв’язку з вагітністю та пологами або після неї в зручний для неї час. Відповідно до статті 24 ЗУ «Про відпустки» грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки виплачується у разі звільнення працівника за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки. Компенсація за невикористану відпустку також може бути виплачена за бажанням працівника. Але обов’язковою умовою при цьому є надання працівникові щорічної та додаткових відпусток тривалістю не менше ніж 24 календарних дні. Тобто працівник має право за власним бажанням отримати компенсацію лише за умови що більшу частину відпустки він використав. Тож нарахування компенсації за невикористану відпустку перед наданням робітнику відпустки по вагітності та пологах і відпустки по догляду за дитиною до 3 або 6 років буде порушенням діючого законодавства. Працівниця має право скористатися невикористаними днями відпустки після виходу з відпустки по догляду за дитиною.
Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 09.06.2017 12:30 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend