Безкоштовні консультації з оподаткування > податкова пільга на освіту

податкова пільга на освіту

0
0

Я збираюся отримати другу вищу освіту, працюю. В мене нема ідентифікаційного коду, але відмітка в паспорті про те, що можу здійснювати всі операції за допомогою серії паспорта та коду. Чи можу я розраховувати на податкову пільгу на освіту і що для цього потібно? Дякую.

податкова пільга на освіту
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от nataliwladari@gmail.com
Ответ на 11.07.2018 3:15 пп
11 просмотры
Додати коментар
0
Private answer
Давайте читати ПКУ разом. По-перше, згідно п.166.4.1 ПКУ, податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту — фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті. Таким чином, на податкову знижку, згідно п.166.3.3 ПКУ, як суму коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, Ви, цілком законно можете отримати. Йдемо далі. Згідно п.166.1.2 ПКУ, підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Таким чином, щоб отримати податкову знижку за 2017 рік, потрібно подати декларацію до 31 грудня 2018 року включно. Ваші витрати, потрібно документально підтвердити. Як саме розповідає п.166.2 ПКУ. А саме, до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
Marked as spam
Сообщение от dmitry77
Ответ на 14.07.2018 8:27 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]