Безкоштовні консультації з оподаткування > подача деклорации в 2017 году

подача деклорации в 2017 году

« До попередньої сторінки
0
0

необходимо ли заполнять деклорацию о доходах в 2017 году ,если в 2016 продал дачу и заплатил налоги через нотариуса при оформлении сделки купли-продажи.

Marked as spam
Сообщение от юрий иванович
Ответ на 06.03.2017 2:22 пп
25 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Добрый день, как раз для ответа на ваш вопрос недавно была написана статья https://byhgalter.com/deklaraciya-pro-majnovij-stan-ta-doxodi-2017-kto-povinen-podavati/
Коли річну податкову декларацію про майновий стан та доходи можна не подавати?
Ст. 179.2 ПКУ звільняє від необхідності декларування, якщо фізична особа отримувала доходи:
Виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу.
Від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до розділу IV ПКУ.
У вигляді вартості успадкованого майна, яке оподатковується за нульовою ставкою та/або з якої сплачено податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини відповідно до п. 174.3 ПКУ. Наприклад, якщо майно успадковується членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, то ставка ПДФО = 0 (з 2017 року також і другого ступеня споріднення), і відповідно декларація не подається (ч. «а» пп. 174.2.1 ПКУ). Ще один приклад: фіз.особа одержала дохід лише у вигляді спадщини та сплатила ПДФО і ВЗ до нотаріального оформлення, — така ФО не зобов’язана подавати річну майнову декларацію (це підтверджують і податківці в ЗІР 103.24).

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 07.03.2017 7:04 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend