Безкоштовні консультації з оподаткування > Нумерація податкових накладних…

Нумерація податкових накладних…

0
0

Чи можна нумерувати податкові накладні кожного дня спочатку? Тобто за 1-ше число — номер 1,2,3,4,5 а за друге також 1,2,3,4,5 і так далі. Дуже вдячна за відповідь. В законодавстві про це не прописано.

Нумерація податкових накладних…
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Олена
Ответ на 14.06.2018 9:21 дп
7 просмотры
Додати коментар
0
Private answer
Дозвольте з Вами не погодитись. Ці правила жорстко регламентовані п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, який затверджено наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. №1307. 1) Облік (нумерація) складених податкових накладних ведеться платником ПДВ у довільних формі та порядку. 2) Порядковий номер податкової накладної не може починатись на «0». 3) Складання податкових накладних за однією датою з однаковим порядковим номером не допускається. 4) У клітинках порядкового номера податкової накладної, що не заповнюються, нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються. 5) Порядковий номер податкової накладної містить лише цифрові значення, тобто не повинен містити літер чи інших символів. 6) За своєю структурою порядковий номер податкової накладної складається з двох частин: • У першій частині (до знака дробу) проставляється цифровий номер, який відповідає послідовному номеру складеної платником податкової накладної протягом певного періоду, тобто, її порядковий номер. • У другій частині (після знака дробу) проставляються коди, що передбачають здійснення платниками особливих операцій, а саме: • платники ПДВ, включені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, у другій частині порядкового номера окремої податкової накладної, складеної у разі здійснення операцій з постачання власновироблених товарів, отриманих за результатами видів діяльності, визначених п. 16-1.3 Закону «Про державну підтримку сільського господарства України» зазначають код «2». • у разі складання оператором інвестору в межах виконання багатосторонньої угоди про розподіл продукції податкової накладної відповідно до пп. «а» п. 337.4 ПКУ у другій частині порядкового номера такої податкової накладної зазначається код «5». Ці правила жодним чином не суперечать тому щоб робити нумерацію як того бажаєте Ви, але якщо бажаєте пораду, то не робіть так, якщо у Вас час від часу складаються Додатки 2 до податкових накладних. Якщо Ви будете нумерувати податкові, так, як бажаєте Ви, то виникне така плутанина, а можливо і проблеми з регістра цією цих Додатків.
Marked as spam
Сообщение от dmitry77
Ответ на 16.06.2018 11:05 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend