Безкоштовні консультації з оподаткування > Надбавка за вислугу років

Надбавка за вислугу років

0
0

Доброго дня! Чи законно, у зв’язку із новою мінімальною ЗП, взагалі зняти вислугуз працівника державної організації? Дякую за відповідь.

Надбавка за вислугу років
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Marinna (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 26.01.2017 9:05 дп
142 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Доброго вечора! Підвищення мінімальної заробітної плати жодним образом не мало вплинути на наявність доплати за вислугу років. Проте з 1 січня 2017 року змінилося саме поняття «мінімальна заробітна плата». Якщо раніше під поняттям «мінімальна заробітна плата» мався на увазі мінімальний посадовий оклад, окрім якого працівнику нараховувались різні надбавки та доплати, то тепер спочатку розраховується заробітна плата згідно посадового окладу, вислуга, премія та інші доплати та нарахована сума порівнюється з мінімальним розміром заробітної плати. Якщо сума нарахованого доходу становить менше ніж 3200,00 грн., проводиться доплата до мінімального рівня заробітної плати. До речі, мінімальний посадовий оклад в 2017 році становить 1600,00 грн.
Таким чином, якщо Ваш посадовий оклад та доплата за вислугу років разом складають менше ніж 3200,00 грн., то Вам будуть нараховувати лише 3200 грн.
Якщо Ваш посадовий оклад разом з вислугою мають бути вище, ніж 3200 грн, то раджу Вам звернутися за роз’ясненнями до бухгалтерії. Адже кожні зміни в умовах оплати праці, що не на користь працівників, мають бути погоджені з трудовим колективом та відображені в колективному договорі.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 30.01.2017 7:20 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend