Безкоштовні консультації з оподаткування > допомога малозабезпеченим сім»ям

допомога малозабезпеченим сім»ям

« До попередньої сторінки
0
0

Підкажіть,будь ласка,чи може наша сім»я отримати допомогу як малозабезпечена?Я підприємець 2гої категорії.Чоловік стоїть в центрі зайнятості на обліку,але коштів не отримує вже 2 місяця.У нас двоє дітей 1.5 р. та 6р10міс.Довідка з Податкової про доходи показала за 6 місяців приблизно 70тис грн,але це не є чистим доходом….Подавали в грудні 2016 року всі документи в центр Соціальног захисту населення,в лютому чекали допомогу і не отримали.Сказали,що за новими законами нам не получається ця допомога.Чому?

допомога малозабезпеченим сім»ям
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Ярина Климчак (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 18.02.2017 8:32 пп
53 просмотры
Додати коментар
0
Private answer
Відповідно до статті 5 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» розмір державної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, розрахованим за попередні шість місяців. Тобто допомога призначається у разі якщо сукупний доход не перевищує прожитковий мінімум. У сукупний дохід сім’ї входять заробітна плата, доходи від підприємницькох діяльності, допомога на дітей та інші види допомоги та грошовий еквівалент субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Прожитковий мінімум сім’ї складається з певної частини прожиткових мінімумів всіх членів сім’ї. Для працездатних осіб приймається до уваги 21% від прожиткового мінімуму, для дітей – 85 %. В 2017 році прожитковий мінімум визначається: 1600,00 грн. * 21% = 336,00 грн. – для працездатних осіб; 1355,00 грн. * 85% = 1151,75 грн. – для дітей до 6 років; 1689,00 грн. *85%= 1435,65 грн. – для дітей від 6 до 18 років. Крім того, прожитковий мінімум кожної дитини збільшується на 10%. Для Вашої родини прожитковий мінімум буде дорівнювати: 336,00 грн.*2 + 1151,75 грн. +1435,65 грн. + 115,18 грн.+ 143,57 грн. = 3518,33 грн. Тобто право на допомогу ви маєте лише в тому випадку, якщо середньомісячний дохід вашої родини за останні 6 місяців дорівнює менше ніж 3518,33 грн. Ви не зазначили розмір доходу Вашого чоловіка та не вказали який розмір допомоги Ви отримуєте на дитину та чи користуєтесь субсидією. Але лише з наведених Вами даних можна зробити висновок, що сукупний доход сім’ї перевищує 3518,33 грн., тож Ви не маєте прав на отримання допомоги як малозабезпечена родина.
Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 26.02.2017 7:34 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend