Безкоштовні консультації з оподаткування > доплата за науковий ступінь суміснику

доплата за науковий ступінь суміснику

0
0

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи дозволено нараховувати доплату за науковий ступінь працівнику, якщо він працює за внутрішнім суміснисництвом на посаді асистента кафедри та за основним місцем роботи — на посаді методиста того ж ВНЗ? Тобто доплата нараховується двічі: за основним місцем роботи і за внутрішнім сумісництвом?

доплата за науковий ступінь суміснику
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Maria
Ответ на 02.07.2018 3:18 пп
10 просмотры
Додати коментар
0
Private answer
Загалом нарахування заробітної плати та інших нарахувань у сфері освіти здійснюється згідно Наказу МОН «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 г.№ 557. Відповідно до підпункта «г» п.п. 3 п. 4 Наказу № 557 керівникам навчальних закладів дано право встановлювати працівникам, які мають вчений ступінь в наступних розмірах: • доктора наук — у граничному розмірі 25 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати); • кандидата наук, доктора філософії — у граничному розмірі 15 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Причому, зауважте, що про форму зайнятості (основне місце роботи чи сумісництво) тут зовсім не йдеться. Але треба мати на увазі, що зазначена доплата встановлюється працівникам, якщо їхня діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем. За наявності у працівників двох наукових ступенів доплата встановлюється за одним (вищим) науковим ступенем. Відповідність ученого звання та наукового ступеня профілю діяльності працівника на займаній посаді визначається керівником навчальних закладів, установ освіти та наукових установ. Документи, що засвідчують наявність наукового ступеня та вченого звання повинні відповідати нормам і вимогам, передбаченим законодавством. Таким чином, діючи нормативні документи дозволяють отримувати доплату і за основним місцем роботи і за сумісництвом (прямої заборони, як бачимо, не має). Але все ж таки долю такої доплати визначає керівник навчального закладу, установи освіти та наукових установ.
Marked as spam
Сообщение от dmitry77
Ответ на 08.07.2018 6:35 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]