Безкоштовні консультації з оподаткування > Дикретна відпустка

Дикретна відпустка

« До попередньої сторінки
1
0

Працюю у ФОП 3 роки.Зарплата у мене мінімальна. Мені іти у декрет у липні 2017.З 1.03.2017 мене скорочують і ставлять на облік в центр зайнятості.У якій сумі мені будуть нараховані дикретні?

Дикретна відпустка
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Anonymous
Ответ на 27.02.2017 7:40 пп
18 просмотры
Додати коментар
0
Private answer
Спочатку хочу звернути Вашу увагу на те, що Ваш роботодавець грубо порушує норми Кодексу законів про працю України. Відповідно до статті 184 Кодексу звільнення вагітних жінок не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням. Обов’язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору. Тож Ви маєте повне право оскаржувати Ваше звільнення. Якщо Ви будете перебувати на обліку в центрі зайнятості допомога по вагітності та пологах буде розраховуватися виходячи з розміру призначених Вам виплат по безробіттю. У будь-якому випадку в розрахунок на місяць допомога буде складати не менше 25% прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 421 грн. на місяць (в липні очікується прожитковий мінімум в розмірі 1684 грн.). Тобто мінімальний розмір допомоги, який Ви маєте отримати як безробітня, становить 1742,58 грн. Проте, для працюючих жінок мінімальний розмір допомоги становить 13245,73 грн. Якщо Вам не вдасться уникнути звільнення, раджу Вам працевлаштуватися хоч на деякий час перед отриманням листка непрацездатності.
Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 27.02.2017 10:28 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend