Безкоштовні консультації з оподаткування > Цивільно-правовий договір

Цивільно-правовий договір

0
0

Чи потрібно робити розрахунково-платіжну відомість для підрядників, які працюють за цивільно-правовими договорами? Винагороду вони отримують шляхом перерахування грошей на їх карткові рахунки. Чи є взагалі така відомість нарахування винагород за договорами ЦПХ? Так як зарплатна відомість не підходить. Дякую за допомогу.

Цивільно-правовий договір
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Женя
Ответ на 03.08.2018 7:47 дп
8 просмотры
Додати коментар
0
Private answer
Я вважаю, що потрібно почати з визначення того, на кого в даному випадку ПКУ покладає обов’язки по утриманню та перерахуванню податків. Оскільки, Ви є господарюючим суб’єктом, який від свого імені укладає ЦПУ, то в даному випадку, Ви і є відповідальним за утримання та нарахування усіх необхідних податків, що виникають у зв’язку з підписаною цивільно-правовою угодою. Таким чином ми визначились, що саме Ви повинні здійснювати нарахування винагороди, а також утримувати та нараховувати податки. Окрім цього, саме на Вас будуть спрямовані штрафні санкції у разі несвоєчасного перерахування до бюджетів усіх рівнів цих податків. Тепер повернемось до обліку розрахунків за цими цивільно-правовими угодами. Строго кажучи, єдиної форми відомості чи щось подібного для нарахування винагороди за ЦПУ не існує. На практиці бухгалтери, які нараховують таки винагороди, частіше за все використовують відомості для нарахування заробітної плати штатним працівникам та сумісникам. І це має сенс, тому що розмір податків, які утримуються та нараховуються на таку винагороду нічим не різняться з так званими «зарплатним». Тому, чесно кажучи, я здивувався, коли у питанні побачив, що зарплатна відомість Вам не підходить. У такому разі, Ви можете розробити та складати окрему відомість, яку умовно будемо називати скажімо «Винагорода за ЦПУ за _______». При цьому не забувайте про обов’язкові реквізити первинних документів із статті 9 ЗУ «Про бухгалтерський облік».
Marked as spam
Сообщение от dmitry77
Ответ на 05.08.2018 8:39 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend