ЄСВ для юр особи, ЖБК

0
0

Доброго дня, напишіть будь-ласка чи можна несплачувати ЄСВ для ЖБК (юридична особа), в мене оформлена лише голова жбк (1 особа), бо з іншого кооперативу говорять що вони несплачують, чи таке можливо? Я кожного місяця перераховую 36,77% від мінімальної. Спасибі.

ЄСВ для юр особи, ЖБК
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Лена (Вопросы: 1, Ответы: 2)
Ответ на 03.07.2014 9:22 дп
2496 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

уточнення_______оформлена особа є пенсіонером

Marked as spam
Сообщение от Лена (Вопросы: 1, Ответы: 2)
Ответ на 04.07.2014 6:24 дп
Додати коментар
0
Private answer

С одной стороны председатель юридического лица является наемным работником такого юридического лица.
Наемные работники, выполняющие работу, согласно статьи 95 Кодекса законов о труде получают минимальную зарплату. В тому же статье 95 написано:

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб.

То есть, если председатель выполняет трудовые функции, он обязан получать зарплату. Если он получает зарплату, то с нее платится ЕСВ и НДФЛ.

При этом знаю много неприбыльных организаций, на которых председатель не получает зарплаты и соответственно, налоги не платятся.
Многие так делают, потому что их просто не проверяют. Неприбыльные организации налоговой не нужны.

Но если проверка будет то, мое мнение, что основания для штрафа будет.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 04.07.2014 2:07 пп
Додати коментар
0
Private answer

Является ли пенсионером работник или нет, это не освобождает предприятие от уплаты ЕСВ за него.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 04.07.2014 2:08 пп
Додати коментар
0
Private answer

По поводу пенсионеров есть следующее разъяснение:

Працюючі пенсіонери повинні платити єдиний соцвнесок

Чи звільняється від сплати єдиного внеску пенсіонер за віком, який ще працює на підприємстві?
Сплата єдиного внеску на обов’язкове державне соціальне страхування регулюється Законом України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі — Закон № 2464).

Згідно п. 2 частини 1 ст. 4 Закону № 2464 працівники, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, в інших юридичних осіб, утворених відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання є платниками єдиного внеску.

Платники єдиного внеску зобов’язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати і сплачувати єдиний внесок.

Звільнення від сплати єдиного внеску для працюючих на підприємстві пенсіонерів законодавством не передбачено.

http://consulting.dtkt.ua/labor/social-protection/1888

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 04.07.2014 2:10 пп
Додати коментар
0
Private answer

СПАСИБО БОЛЬШОЕ

Marked as spam
Сообщение от Лена (Вопросы: 1, Ответы: 2)
Ответ на 09.07.2014 4:30 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]