Безкоштовні консультації з оподаткування > Чи правомірні дії соцзахисту?

Чи правомірні дії соцзахисту?

0
0

Нашій сім’ї не призначено допомогу як малозабезпеченій сім’ї. Пакет документів в повному обсязі подано 17січня 2016року.Причиною відмови є те, що при розрахунку сукупного місячного доходу на сім’ю мене (батька дітей) взято як працюючу особу і відповідно в розрахунок закладено 289,39грн. Фактично я є інвалідом 3-ї групи і мені призначено пенсію по інвалідності розмірі 1223грн., тому я вважаю що в розрахунок повинні брати 1074грн..
Соцзахист мотивує, що я є працююча особа, тому що в 2015 році в грудні місяці я працював 11 днів по трудовій угоді (надавав консультації фірмі) і за це отримав 600грн. заробітної плати, з якої були зроблені відрахування в пенсійний фонд. Довідка про цей дохід була представлена. Більше в 2015році не працював по трудовій угоді.
З часу призначення пенсії по інвалідності і по даний час не працевлаштований і в 2016 році по трудовій угоді не працюю.
Хочу знати, чи правильно соцзахист визначає що я є працююча особа, чи в розрахунок повинні мене враховувати як інваліда і вести розрахунок із суми 1074грн. Стаття 9 Закону України „Про Державний бюджет на 2016 рік” щодо забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”

Чи правомірні дії соцзахисту?
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Володимир Палайда (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 24.03.2016 8:03 пп
400 просмотры
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend