Безкоштовні консультації з оподаткування > Чи виплатять мені дородову допомогу?

Чи виплатять мені дородову допомогу?

« До попередньої сторінки
0
0

я підприємець на 2 групі. Минулого року ставка єдиного податку була 243,60 грн. Сплачувала щомісячно. Декларацію подала. Зараз вагітна. Народжувати на початку серпня. Тобто декрет виходить червень-липень.
Знаю,що автоматично рахувалась застрахованою особою,так як 11% від єдиного податку перераховуються до соцстраху.
Чи отримаю я допомогу? І куди з якими документами потрібно буде звернутися?

Чи виплатять мені дородову допомогу?
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Вита Савлюк (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 12.02.2016 8:16 дп
642 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

На жаль, на сьогоднішній день порадувати Вас нічим. По-перше, з 01.01.2011 року з введенням в дію Закону України « Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. №2464-VI припинилися відрахування від єдиного податку до Фонду соціального страхування і підприємці, які сплачують єдиний податок, як і ті, що перебувають на загальній системі оподаткування, мали право на отримання матеріального забезпечення від ФСС з ТВП лише за умови підписання договору на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та добровільної сплати внесків до Фонду соціального страхування.
З 01.01.2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, яким були внесені зміни до ЗУ №2464-VI, зокрема зі статті 10 «Добровільна сплата єдиного внеску» було вилучено абзац другий та абзац четвертий частини першої. Саме цими абзацами передбачалося право на добровільне страхування та на добровільну сплату страхових внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Тому з 01.01.2016 року договори на добровільне страхування не оформляються, а підприємці втратили право на відшкодування допомоги по тимчасовій непрацездатності та по вагітності та пологах за рахунок коштів ФСС з ТВП.
В той же час, оскільки з 01.01.2016 року діє єдина ставка ЄСВ, можливо законотворці винайдуть законні підстави для виплати лікарняних підприємцям.
Крім того, отримати допомогу по вагітності та пологах Ви можете звернувшись в управління соціального захисту населення за місцем реєстрації. Для цього в жіночій консультації Ви повинні отримати не листок непрацездатності, а довідку, завірену лікарем.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 12.02.2016 4:13 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend