Безкоштовні консультації з оподаткування > ФОП 2 група перевищив обсяг доходу

ФОП 2 група перевищив обсяг доходу

« До попередньої сторінки
0
0

ФОП 2 група перевищив обсяг доходу та не подав вчасно заяву про перехід на 3 групу, що робити? Перевищений обсяг 211000 грн, як нарахуються податки? Можна на цю суму показати витрати?

ФОП 2 група перевищив обсяг доходу
Оцініть статтю
РЕШЕНО
Marked as spam
Сообщение от Luda (Вопросы: 1, Ответы: 1)
Ответ на 15.04.2014 8:30 дп
4065 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Если вы эти 211 000 получили в том же периоде, что и остальной миллион, то для начала, вам нужно заплатить 15% с суммы превышения.
293.4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої — третьої і п’ятої груп у розмірі 15 відсотків:
1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпунктах 1, 2, 3 і 5 пункту 291.4 статті 291 цього Кодексу;
Показать расходы на эту сумму нельзя, так как эта сумма облагается единым налогом, при котором расходы не учитываются.

По поводу того, что вам делать сейчас, трудно сказать, поскольку этого не прописано в кодексе. Скорее всего, вы сейчас на общей системе налогообложения согласно вот этой нормы:
2) платники єдиного податку другої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, в наступному податковому (звітному) кварталі за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку третьої або п’ятої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.
Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків.
Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу;

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 15.04.2014 12:37 пп
Додати коментар
-1
Private answer

Кстати говоря, если вы превысили объем дохода в первом квартале, то у вас еще есть время перейти на третью группу со второго квартала:
Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу;

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 15.04.2014 12:38 пп
Додати коментар
0
Private answer

спасибо за ответ!

Marked as spam
Сообщение от Luda (Вопросы: 1, Ответы: 1)
Ответ на 15.04.2014 4:43 пп
Додати коментар

Send this to a friend