Безкоштовні консультації з оподаткування > Торговий патент

Торговий патент

0
0

Доброго дня!!!
Підскажіть, будь-ласка, я ФОП,платник єдиного податку 2 група, працюю 2 місяці, маю торгову точку по продажу вагового чаю та кави, КВЕД 47.11 (роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування,напоями та тютюновими виробами). Чи потрібно мені придбати патент для здійснення своєї господарської діяльності?Якщо так,які санкції загрожують?Дякую за відповідь.

Торговий патент
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Галя (Вопросы: 4, Ответы: 1)
Ответ на 04.07.2014 2:09 пп
2342 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Патент вам не нужен.

Торговый патент является ничем иным, как Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

а в соответствии с пунктом 297.1 Налогового кодекса:
297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:
5) збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності;

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 04.07.2014 2:19 пп
Додати коментар
0
Private answer

дякую

Marked as spam
Сообщение от Галя (Вопросы: 4, Ответы: 1)
Ответ на 04.07.2014 6:00 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend