Безкоштовні консультації з оподаткування > соц выплаты

соц выплаты

« До попередньої сторінки
0
0

Добрий день.Підкажить будь ласка.Я одинока мама, прописана разом із дитиною 5ти років та мамою,але мама з нами фактично не проживає.Моя заробітна плата складає 1650 грн/місяць. Чи оформлять мене як малозабезпечену?Та які нарахування будуть проводитися?

соц выплаты
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Марина Павлова (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 03.07.2015 8:07 дп
989 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

На жаль, на Ваше запитання неможливо дати однозначну відповідь, адже я не володію повною інформацією. Але давай те виходити з того, що маємо.
Допомога малозабезпеченій сім’ї призначається у разі, якщо сукупний доход сім’ї з усіх джерел надходжень протягом шести місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги, не перевищує розміру прожиткового мінімуму для родини.
До сукупного доходу сім’ї входить не тільки заробітна плата, а й враховується грошовий еквівалент пільг за спожиті житлово-комунальні послуги. Крім того, якщо ви отримуєте допомогу як одинока мати, то при обчисленні сукупного доходу її також потрібно враховувати.
Прожитковий мінімум для сім’ї розраховується як сума відповідних прожиткових мінімумів для кожного члена родини. Відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» в 2015 році гарантований мінімум для призначення допомоги у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних груп населення становить: для працездатних осіб — 21 відсоток, для дітей — 85 відсотків відповідного прожиткового мінімуму.
В Вашому випадку розмір прожиткового мінімуму для родини буде дорівнювати:
1218 грн. *21 % + 1032 грн.*85%=255,78 грн.+877,20 грн. = 1132,98 грн.
На жаль, лише Ваша заробітна плата перевищує розмір прожиткового мінімуму для сім’ї. Отже, права на допомогу Ви не маєте.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 04.07.2015 10:03 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend