Безкоштовні консультації з оподаткування > соціальний внесок

соціальний внесок

0
0

доброго дня!я ФОП 1 група на єдиному податку.В разі лікарняного або нещасного випадку (або в разі раптової смерті) чи мені виплатять якісь кошти…. чи можливо потрібно щось оформляти???куди іти?????(був в податковій, в соц.страху, в пенсійному, ніхто нічого незнає, відправляють одні до одних…..
Щиро дякує за відповідь!!!!!

соціальний внесок
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Boguś Zschurakivskij (Вопросы: 3, Ответы: 2)
Ответ на 10.06.2014 7:09 пп
1958 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. На нашем сайте такой статьи еще не было. Мы обязательно ее напишем с подробной инструкцией и пошаговым планом действий.
Вот информация с другого сайта.

Єдиний внесок для фізичних осіб-підприємців, в тому числі спрощенців, встановлено в розмірі 34,7 відсотка від суми, яку такі платники визначають самостійно, але не більше за максимальну величину бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування”. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу.
При цьому зазначаємо, що 34,7 відсотка, розподіляється тільки на:
• пенсійні внески -33,2 % ;
• внески на випадок безробіття-1,5%.
Для отримання лікарняних та інших соціальних виплат підприємцю необхідно брати участь на добровільних засадах в інших системах державного соціального страхування.
У разі бажання приватного підприємця брати участь на добровільних засадах в інших системах державного соціального страхування розмір єдиного соціального внеску становитеме:
— у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, єдиний внесок встановлюється у розмірі 36,6 відсотка (який розподіляється як 33,2%-пенсійне страхування, 1,5%-на випадок безробіття, 1,9%-у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням), визначеної для цієї категорії осіб бази нарахування єдиного внеску ;
— у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, єдиний внесок встановлюється у розмірі 36,21 відсотка (який розподіляється як 33,2%-пенсійне страхування, 1,5%-на випадок безробіття, 1,51%- від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання) визначеної для цієї категорії осіб бази нарахування єдиного внеску;
— у разі бажання зазначених осіб бути застрахованими за всіма видами загальнообов’язкового державного соціального страхування (пенсійним, на випадок безробіття, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності) єдиний внесок встановлюється у розмірі 38,11 відсотка (який розподіляється як 33,2%-пенсійне страхування, 1,5%-на випадок безробіття, 1,9%-у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, 1,51%- від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання) визначеної для цієї категорії осіб бази нарахування єдиного внеску.
Приватний підприємець подає до органу Пенсійного фонду відповідну заяву щодо добровільної участі.
З особою, яка подала заяву, управління Пенсійного фонду укладає договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Приватні підприємці беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного в договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, але не менше одного року.

http://svalyava.org/news/all/now/n1229516918

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 11.06.2014 9:24 дп
Додати коментар
0
Private answer

дякую за інформацію…..

Marked as spam
Сообщение от Boguś Zschurakivskij (Вопросы: 3, Ответы: 2)
Ответ на 11.06.2014 11:36 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend