Соціальне страхування

0
0

Доброго дня. Компанія пройшла реорганізацію з правонаступництвом, чи можу я брати період (12 міс.) для нарахування лікарняних з старого підприємства, для нарахування лікарняних в новому підприємстві. Як визначити період для обчислення середньої з/п після реорганізації??

Соціальне страхування
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Ксенія (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 08.12.2015 7:31 дп
570 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Доброго вечора! В Вашому випадку все залежить від того, який запис зроблено в трудових книжках працівників підприємства. Якщо працівники були звільнені зі старого підприємства, та прийняті на нове без відповідного запису про переведення, вони вважаються новими співробітниками. Відповідно, в цьому випадку для розрахунку допомоги за лікарняними листками враховуються лише доходи, що були отримані працівниками на знов створеному підприємстві.
Якщо співробітники при реорганізації підприємства були переведені в штат підприємства-правонаступника, то розрахунковий період для нарахування допомоги по лікарняним листам визначається з урахуванням роботи до реорганізації підприємства. Тобто, в розрахунок допомоги по тимчасовій непрацездатності включається заробітна плата за попередні дванадцять місяців, з урахуванням отриманих доходів до реорганізації. Цю норму підтверджено листом Мінпраці та соціальної політики від 30.04.2010 № 129/18/99-10. Не звертайте увагу на те, що лист датований 2010 роком. Незважаючи на значні зміни в алгоритмі розрахунку допомоги з тимчасової втрати працездатності та по вагітності та пологах, в цій частині законодавство не змінилося.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 11.12.2015 5:45 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]