Безкоштовні консультації з оподаткування > розрахунок оплати за невикористану відпустку

розрахунок оплати за невикористану відпустку

« До попередньої сторінки
0
0

Як розраховується оплата невикористаної відпустки жінці,яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною і звільняється?

розрахунок оплати за невикористану відпустку
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Аннамель (Вопросы: 3, Ответы: 1)
Ответ на 15.08.2015 2:34 пп
1213 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані дні відпустки провадиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю виплати.
В Вашому випадку можливі два варіанти розрахунку. Розглянемо випадок коли жінка перебуває у відпустці по догляду за дитиною більше ніж дванадцять місяців. Відповідно п.4 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого Постановою КМУ Від 08.02.1995 р. №100, в разі, якщо працівник не мав заробітку не за своєю виною, розрахунок проводиться виходячи з місячної тарифної ставки працівника. Тобто для визначення середньоденного заробітку потрібно установлену тарифну ставку помножити на 12 місяців та розділити на 355 календарних днів.
Якщо працівниця перебувала у відпустці по догляду за дитиною менше року та протягом останніх дванадцяти місяців перед звільненням мала заробіток, то розрахунок проводиться виходячи з фактично нарахованої зарплати. При цьому згідно п. 2 Порядку 100 час, протягом якого жінка згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювала і за нею не зберігався заробіток, виключається з розрахункового періоду. Таким чином, середньоденна заробітна плата в цьому випадку обчислюється шляхом ділення фактично нарахованої зарплати на кількість календарних днів в періоді, коли жінка працювала.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 15.08.2015 10:52 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend