Безкоштовні консультації з оподаткування > реєстрація в ЄДРПОУ помилкових податкових накладних

реєстрація в ЄДРПОУ помилкових податкових накладних

0
0

В ЄДРПОУ зареєстрували дві різні податкові накладні на одного контрагента під одним номером, і зареєстрували в ЄДРПОУ дві однакові податкові накладні під одним номером тільки дати виписки податкових накладних різні.Що робити?

реєстрація в ЄДРПОУ помилкових податкових накладних
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от люда (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 01.11.2014 8:30 дп
2430 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Частично ответ на ваш вопрос есть в Обобщающей налоговой консультации від 16 лютого 2012 року N 127 http://byhgalter.com/forum/?mingleforumaction=viewtopic&t=128

Питання 5. Які наслідки помилкової реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі?

Відповідь. Наявність в Єдиному реєстрі податкової накладної з помилками спричиняє розбіжності між даними Єдиного реєстру та реєстру виданих податкових накладних платника податку — продавця. Ці розбіжності є податковою інформацією, що свідчить про можливі порушення платником податків податкового законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи податкової служби. Якщо платник не надасть пояснення щодо суті таких розбіжностей та документальні підтвердження своїх пояснень на обов’язковий письмовий запит органу державної податкової служби протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту, це є однією з обставин, за наявності якої здійснюється документальна позапланова перевірка платника податку (підпункт 78.1.1 пункту 78.1 статті 78 розділу ІІ Кодексу).

Обычно, ситуацию, подобную вашей, исправляют следующими способами:
1. Ничего не делают. Неправильные НН остаются зарегистрированными в Едином реестре. Их просто не отображают в реестрах НН и декларации.

2. Ничего не делают + подают к декларации письменные пояснения, что указанные НН были ошибочно зарегистрированы.

3. Делают расчет корректировки в ошибочно зарегистрированным НН. Этот способ не совсем правильный, но таким образом сумма НДС по ошибочной НН полностью исключается из Единого реестра.

Marked as spam
Сообщение от Алексей Аблицов (Вопросы: 0, Ответы: 11)
Ответ на 03.11.2014 9:10 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend