Безкоштовні консультації з оподаткування > работа у частника

работа у частника

« До попередньої сторінки
0
0

Парикхмахер у частника имеет право только на две недели отпуска в год,оплачивать частник должен или нет?

работа у частника
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Татьяна Модлина (Вопросы: 32, Ответы: 35)
Ответ на 24.06.2014 9:57 пп
2212 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Статья 6 Закона »Про відпустки»:
Стаття 6. Щорічна основна відпустка та її тривалість
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

статья 75 Кодекса законов о труде:
Стаття 75. Тривалість щорічної основної відпустки
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
Особам віком до вісімнадцяти років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день.
Для деяких категорій працівників законодавством України може бути передбачена інша тривалість щорічної основної відпустки. При цьому тривалість їх відпустки не може бути меншою за передбачену частиною першою цієї статті.

Это касается всех работодателей, независимо от формы собственности или организационно — правовой формы ведения бизнеса. Естественно, это касается и частных предпринимателей.
В частности в статье 2 того закона »Про відпустки» указано следующее:
Стаття 2. Право на відпустки
Право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи (далі — підприємство).

За дни отпуска работнику должна быть возмещена его средняя заработная плата. Из той же статьи 2:
Право на відпустки забезпечується:
гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених цим Законом;

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 25.06.2014 10:06 дп
Додати коментар
0
Private answer

Благодарю:-)

Marked as spam
Сообщение от Татьяна Модлина (Вопросы: 32, Ответы: 35)
Ответ на 25.06.2014 11:06 дп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend