Безкоштовні консультації з оподаткування > Продаж автомобіля юридичною особою

Продаж автомобіля юридичною особою

0
0

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, який порядок продажу вантажного автомобіля юридичною особою фізичній? Чи потрібна оцінка автомобіля? Хто скаладає договір купівлі-продажу і чи він завіряється десь? Продавець — платник ПДВ, але не платник податку на прибуток (платник фіксованого с/г податку). Податкова наклана на яку суму буде виписуватися? Буду дуже вдячна за відповідь!

Продаж автомобіля юридичною особою
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Аліна Ковальчук (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 13.11.2014 9:53 дп
13066 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Вот здесь http://dbroker.com.ua/spravka_schet_ur достаточно подробно все описано

По НДС действует общая норма пункта 188.1 НКУ:

188.1. База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості

Если смотреть список документов по ссылке, который необходим для оформления справки-счета, то оценка не обязательна.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 17.11.2014 10:00 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend