Безкоштовні консультації з оподаткування > Працюючий студент на неповному робочому дні

Працюючий студент на неповному робочому дні

0
0

Якщо маємо працівника-студента, який працює неповний роочий день і отримує зарплату менше мінімальної, чи може підприємство перераховувати єдиний внесок з підприємств виходячи з нарахованиї заробітної плати? Чи потрібно перераховувати виходячи з мінімальної заробітної плати?

Працюючий студент на неповному робочому дні
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Зачиташка (Вопросы: 2, Ответы: 3)
Ответ на 28.05.2015 2:02 пп
750 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Згідно статті 56 Кодексу законів про працю підприємство має право прийняти працівника на неповний робочий день. Оплата праці в цих випадках проводиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку. При цьому сума нарахованої заробітної плати має бути не менша ніж частина від мінімальної заробітної плати, що припадає на фактично відпрацьований час.
Законом України № 77-VIII від 28.12.2014 р. внесені зміни статті 8 ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 2464 08.07.2010 № 2464-VI згідно яких з 1 січня 2015 року в разі якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.
Ця норма не стосується лише працівників, які отримують доход за сумісництвом. Тобто ви повинні на заробітну плату працівника, який працює неповний робочий день, нараховувати ЄСВ виходячи з розміру мінімальної заробітної плати

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 29.05.2015 8:15 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]