Безкоштовні консультації з оподаткування > Працевлаштування по закінченню контракту

Працевлаштування по закінченню контракту

0
0

Доброго дня! Я працював на посаді директора школи районного управління освіти 20 років. З 04 червня 2012 року був переведений на посаду директора позаміського закладу оздоровлення та відпочинку (табір)районної ради (сесія проголосувала керуючись п.20 ч.1 ст. 43 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»)по контракту на 3 роки.(табір є спільною власністю райради та управління освіти, зарплату я отримував в управлінні освіти так як і всі працівники).
Так-от, цьогоріч, 04 червня 2015 р., закінчується контракт, а з 03 червня я написав заяву на щорічну відпустку (за пророблений період з 04 червня по 03 червня. Маю на руках ксерокопію витягу з наказу про нарахування мені відпускних та оздоровчих, чи має ксерокопія юридичну силу? Тому що, начальник управління освіти заперечує що підписав мені заяву, що свідків немає, каже що мене звільнить і виплатять тільки компенсацію. Але всупереч його словам існує наказ мене звільнити з 15 липня(останній день відпустки), в звязку з закінченням строку трудового договору. А трудовий договір в мене був з райрадою. Чи повинно управління освіти по закінченні відпустки мене працевлаштувати? Адже я був переведений з управління освіти і чи я можу претендувати на посаду директора, чи тільки на те , що пропонує управління освіти. а начальник управління пропонує години тільки з 01 вересня і то, якщо будуть якісь години, про директора школи мова взагалі не йде. І взагалі, я маю якісь права в такій ситуації? Дякую!
І ще одне, чи посада директора і старшого вихователя позаміського закладу оздоровлення та відпочинку йде в педагогічний стаж? Дякую!

Працевлаштування по закінченню контракту
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Athene (Вопросы: 2, Ответы: 0)
Ответ на 16.06.2015 11:20 дп
493 просмотры
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend