Безкоштовні консультації з оподаткування > подача звіту до податкової служби про прийняття на роботу працівника

подача звіту до податкової служби про прийняття на роботу працівника

0
0

до нас на підприємство по переводу на роботу приймається працівник. Як ми повинні подати звіт до податкової служби, якщо людина з попередньої роботи звільняється 30.06.16, а звіт про працьовлаштування до подається за 2-3 дні?

подача звіту до податкової служби про прийняття на роботу працівника
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Angela (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 29.06.2016 10:05 дп
504 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Постановою КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» № 413 від 17.06.2015 р. не зазначені чіткі терміни подання повідомлення. Звіт надається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. Тобто в Вашому випадку можна подати повідомлення 30 червня. Але зауважте, що при заповненні форми Ви повинні зазначити дату наказу про прийняття нового працівника на роботу.
Міністерство соціальної політики України в листі від 10.08.2015 р. № 1038/13/84-15 наголошує, на тому, що дата наказу про прийняття працівника на роботу та дата початку роботи працівника не повинні співпадати. Тобто в повідомленні колонки 8 та 9 повинні відрізнятися.
Подати повідомлення про прийняття працівника на роботу Ви можете одним з способів:
• засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
• на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
• на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 29.06.2016 5:56 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend