Безкоштовні консультації з оподаткування > податковий кодекс п.165.1.21

податковий кодекс п.165.1.21

« До попередньої сторінки
0
0

Як розуміти пункт 165.1.21 Податкового кодексу України?
1. Чи стягується податок за підвищення кваліфікації ( якщо в п.165.1.21 вказано тільки про підготовку чи перепідготовку)
2. Чи стягується податок з працівника в разі якщо з ним не укладено договір про взяті зобов’язання з відпрацювання у роботодавця після навчання не менше ніж три роки?

податковий кодекс п.165.1.21
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от oksana (Вопросы: 3, Ответы: 0)
Ответ на 04.07.2016 7:11 дп
247 просмотры
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend