Безкоштовні консультації з оподаткування > Повернення коштів або її частини за операцію

Повернення коштів або її частини за операцію

0
0

Добрий день,скажіть будь ласка,я зробила операцію,мені видали чек,по якому,кажуть,що хтось може повернути витрачені кошти-не маю уявлення яка організація цим займалась чи займаэться,до кого звертатись-потребую ще одної операції також 14тис грн.Я вчитель в декретній відпустці,скоро виходжу-а одне око не бачить,без другої операції-ми ж маэмо свідоцтво соц страхування,чи воно не даэ таких гарантій на допомоги???Допожіть у вирішенні проблеми!!!

Повернення коштів або її частини за операцію
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Татьяна Модлина (Вопросы: 32, Ответы: 35)
Ответ на 05.11.2014 8:20 дп
2354 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Если говорить о налогах, то в этом случае вы можете иметь право на налоговую скидку:

14.1.170. податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, — документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку — резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів — фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених цим Кодексом;

Ваш случай подпадает под:

166.3.4. суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів охорони здоров’я для компенсації вартості платних послуг з лікування такого платника податку або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, у тому числі для придбання ліків (донорських компонентів, протезно-ортопедичних пристосувань, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів), а також суму коштів, сплачених платником податку, визнаного в установленому порядку інвалідом, на користь протезно-ортопедичних підприємств, реабілітаційних установ для компенсації вартості платних послуг з реабілітації, технічних та інших засобів реабілітації, наданих такому платнику податку або його дитині-інваліду у розмірах, що не перекриваються виплатами з фондів загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування, крім

Как видно из определения, указанного в пункте 14.1.170, налоговая скидка применяется только к заработной плате. А если вы в декрете, то зарплату вы не получаете.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 06.11.2014 9:00 дп
Додати коментар
0
Private answer

Я скоро выхожу на работу,я ничего не поняла,извините,разъясните пожалуйста что за вид льготы и как я смогу ею воспользоваться,куда обращатся…Еще раз благодарю за понимание…

Marked as spam
Сообщение от Татьяна Модлина (Вопросы: 32, Ответы: 35)
Ответ на 06.11.2014 5:50 пп
Додати коментар
0
Private answer

Если вы выйдете на работу в этом году и будете получать зарплату, то вы сможете воспользоваться налоговой скидкой. Для этого нужно обратиться в налоговую службу уже в начале 2015 года, подать годовую декларацию за 2014 год и приложить подтверждающие документы.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 07.11.2014 9:45 дп
Додати коментар
0
Private answer

В каком размере будет скидка,если зарплата 3000тыс,чек на 8.5тыс+чеки на лекарства 1200грн?

Marked as spam
Сообщение от Татьяна Модлина (Вопросы: 32, Ответы: 35)
Ответ на 07.11.2014 11:53 дп
Додати коментар
0
Private answer

Конкретная сумма льготы будет зависеть от размера налога на доходы физических лиц, который вы заплатите со своей зарплаты.
Независимо от того, сколько вы потратили на операцию, вы не сможете вернуть себе больше, чем НДФЛ уплаченный в бюджет в течении календарного года.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 10.11.2014 8:27 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend