Питання про індексацію!

0
0

Доброго дня! В 2015 році в липні було підвищення з/п стала фіксована індексація, у грудні 2015 було повишення з/п де повишення з/п перевищело індексацію і нестала начислятись індексація, у 2016 у травні було підвищення
з/п, де до травня мені вже не начислялася індексація, і після підвищення у травні знову не начисляється індексація. Коли я знову буду получати індексацію???

Питання про індексацію!
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Серый Килюшик (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 15.07.2016 12:04 пп
296 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Доброго дня!. Індексація грошових доходів населення проводиться в випадку коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації, який з 1 січня поточного року дорівнює 103% Індексацію зобов’язані проводити всі підприємства та установи незалежно від форми власності та фізичні особи підприємці, що використовують найману працю.
Місяць підвищення посадового окладу вважається базовим. В Вашому випадку базовий місяць – травень 2016 р. Обчислення індексу споживчих цін для подальшої індексації починається з наступного місяця.
Нарахування індексації здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, в якому опубліковано індекс споживчих цін. Індекс споживчих цін обчислюється Держстатом щомісяця та публікується в офіційних виданнях не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним. Оскільки індекс за травень було опубліковано в червні, то саме цей показних враховується при розрахунку індексації за липень. Отже при базовому місяці травні Ви могли би отримати індексацію лише в липні. Але індекс споживчих цін у травні був лише 100,1%, отже в липні індексацію Ви ще не отримаєте. За червень індекс інфляції дорівнює 99,8%, тож і в серпні індексація Вам нараховуватися не буде. Стежте за індексом інфляції в Україні, як тільки цей показник сягне 103% — Ви будете мати право на індексацію.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 15.07.2016 3:27 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]