ПЕРЕХІДНІ ВІДПУСКНІ« Вернутся к списку вопросов

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка працівник пішов у щорічну відпустку з 02.11 по 15.11 відпускні були виплачені 29.10.2015 тобто за три дні. Як заповнити ЄСВ? Відпустку відображати у листопаді?
Сообщение от Алена
Ответ на 16.11.2015 9:28 дп
0

Доброго вечора! Відповіді на всі питання, які виникають при заповненні звіту з ЄСВ можна знайти у «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435. Відповідно до п.9 Розділу IV в таблицю 6 додатка 4 звіту з ЕСВ:
Суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи »Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)» із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10.
Суми, що припадають на дні відпустки наступних місяців, включаються до поля наступних місяців і відображаються в окремих рядках за першим рядком з кодом типу нарахувань 10.
Тобто в описаному випадку Ви повинні в жовтні заповнити дві строчки по працівнику. В першій відобразити суму нарахованої заробітної плати за жовтень, в другій – зазначити суму нарахованих відпускних за листопад. В графі 11 потрібно обов’язково зазначити місяць, за який проведено нарахування. При наданні звіту за листопад потрібно врахувати, що якщо сума нарахованої зарплати за частку листопаду та відпускних, отриманих в жовтні перевищить 1378 грн., доплату ЄСВ проводити не потрібно.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 16.11.2015 9:21 пп