Безкоштовні консультації з оподаткування > ПЕРЕХІДНІ ВІДПУСКНІ

ПЕРЕХІДНІ ВІДПУСКНІ

« До попередньої сторінки
0
0

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка працівник пішов у щорічну відпустку з 02.11 по 15.11 відпускні були виплачені 29.10.2015 тобто за три дні. Як заповнити ЄСВ? Відпустку відображати у листопаді?

ПЕРЕХІДНІ ВІДПУСКНІ
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Алена (Вопросы: 43, Ответы: 26)
Ответ на 16.11.2015 9:28 дп
658 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Доброго вечора! Відповіді на всі питання, які виникають при заповненні звіту з ЄСВ можна знайти у «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435. Відповідно до п.9 Розділу IV в таблицю 6 додатка 4 звіту з ЕСВ:
Суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи »Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)» із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10.
Суми, що припадають на дні відпустки наступних місяців, включаються до поля наступних місяців і відображаються в окремих рядках за першим рядком з кодом типу нарахувань 10.
Тобто в описаному випадку Ви повинні в жовтні заповнити дві строчки по працівнику. В першій відобразити суму нарахованої заробітної плати за жовтень, в другій – зазначити суму нарахованих відпускних за листопад. В графі 11 потрібно обов’язково зазначити місяць, за який проведено нарахування. При наданні звіту за листопад потрібно врахувати, що якщо сума нарахованої зарплати за частку листопаду та відпускних, отриманих в жовтні перевищить 1378 грн., доплату ЄСВ проводити не потрібно.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 16.11.2015 9:21 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend