Отчеты

0
0

Здравствуйте!
Если предприятие не работает, сдавать нужно нулевые отчеты по НДС и ЕСВ?

Отчеты
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Татьяна (Вопросы: 18, Ответы: 8)
Ответ на 03.07.2014 10:35 дп
1842 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Отчеты по НДС + пустые реестры налоговых накладных сдавать нужно однозначно.

По поводу отчета по ЕСВ не все так однозначно. Есть такой ответ от налоговой службы http://byhgalter.com/forum/?mingleforumaction=viewtopic&t=48

В нем есть такой текст:

Відповідно до п. 2.13 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – Порядок № 454), який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20» вересня 2013 року за № 1628/24160 якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів доходів і зборів ними не подається.

То есть, если предприятие временно приостановило деятельность, но наемные работники на этом предприятии есть в наличии (есть действующие трудовые договоры), то подавать отчет нужно.

Если работников нет, то отчет подавать не нужно.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 04.07.2014 1:50 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]