Безкоштовні консультації з оподаткування > Оплата праці педагогічним працівникам

Оплата праці педагогічним працівникам

0
0

Як нараховується зарплата вчителям у школі та іншим педагогічним працівникам, як нараховуються доплати і які, яка формула розрахунку зарплати вчителя, як проводяться нарахування і утримання на заробітну плату педагогічних працівників та інших працівників освіти?
Дякую.

Оплата праці педагогічним працівникам
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Володимир (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 15.06.2015 9:06 дп
14426 просмотры
Додати коментар
5
Private answer

Заробітна плата вчителям нараховується згідно «Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року N 102 та залежить від педагогічного навантаження і кваліфікаційної категорії. Освітянам встановлюються певні надбавки та доплати.
Доплата за звання: посадовий оклад підвищується на 15% за звання вчитель-методист, на 10% більше отримує старший вчитель. За деякі звання надбавка встановлюється в відсотковому співвідношенні від мінімальної заробітної плати.
Вчителям початкових класів встановлюється надбавка за перевірку зошитів в розмірі 15% від ставки, а вчителям 5-11 класів за перевірку письмових робіт з мови та літератури – 20 % від встановленої ставки, з математики – 15 %, іншим — 10%.
Доплата за класне керівництво встановлюється на рівні 20% для початкової школи та 25 % від ставки для класних керівників середньої та старшої ланки.
Крім того, існують надбавки за ведення позакласної роботи, за завідування кабінетом, за проведення дослідницької роботи та інші.
В межах фонду оплати праці може бути встановлена надбавка за престижність праці, граничний розмір якої складає 20%.
Виходячи з усіх надбавок складається тарифікаційна відомість працівників та підставі якої згідно відпрацьованого часу нараховується заробітна плата.
Нарахування та утримання на заробітну плату проводяться на загальних підставах. З заробітної плати утримується 3,6% ЄСВ, 1,5% — військовий збір, 15 % — прибутковий податок.
Оскількі більшість освітян фінансується з бюджету, то нарахування на заробітну плату проводиться за ставкою 36,3%, в інших випадках — нарахування проводиться за класом ризику.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 19.06.2015 8:47 пп
Додати коментар
0
Private answer
Чому продовжують і вираховують з зарплати військовий податок,адже в нас нема війни а тільки АТО.Спочатку говорили тимчасово,а збирають уже третій рік.Нехай платять депутати вони і так нічого не роблять і отримують даром гроші
Marked as spam
Сообщение от
Ответ на 20.04.2017 2:58 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend