Безкоштовні консультації з оподаткування > Оплата ЕСВ

Оплата ЕСВ

0
0

Я научный пенсионер, являюсь ФЛП на едином налоге, формы 2, без найма работников.
Обязан ли я оплачивать Единый социальный взнос (ЕСВ)?

Оплата ЕСВ
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Oleg Mytrofanov (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 07.07.2014 10:54 дп
1830 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Я не совсем разбираюсь в том, что такое »научный пенсионер».

Могу сказать следующее:
Согласно пункта 4 статьи 4 Закона »Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»:

4. Особи, зазначені у пункті 4 частини першої цієї статті, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Как видите, написано »пенсіонери за віком».

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 10.07.2014 5:51 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend