Безкоштовні консультації з оподаткування > НОВА ФОРМА ЗВІТНОСТІ З ЄСВ

НОВА ФОРМА ЗВІТНОСТІ З ЄСВ

0
0

Доброго дня…. Підскажіть будь-ласка працівник працюю на погодинній оплаті праці, тобто у червні місяці з/п становить 1200 + індексація 534,70, чи потрібно у звіті з ЄСВ робити нарахування іще на 18 грн? Я так розумію індексація це як додаткова оплата….Дякую …

НОВА ФОРМА ЗВІТНОСТІ З ЄСВ
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Алена (Вопросы: 43, Ответы: 26)
Ответ на 10.06.2015 3:47 пп
1939 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Я сдал отчет по ЕСВ в iFin как указано в инструкции http://ifin.net.ua/info/news/besplatnaya-sdacha-esv/ в Айфине уже все настроено, зарегистрировал кабинет, подтянул свои ключи и сертификаты. Сформировал отчет онлайн, отправил и нет проблем. У меня был вопрос, я задал его на сайте в чате на линию консультации и мне подсказали, рекомендую!

Marked as spam
Сообщение от Дима (Вопросы: 0, Ответы: 1)
Ответ на 11.06.2015 11:04 дп
Додати коментар
0
Private answer

Доброго дня. Ви скоріш за все невірно зрозуміли положення статей 7 та 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 2464-VI від 08.07.2010 р. По-перше слід визначитися, що входить до бази для нарахування єдиного внеску. Єдиний внесок нараховується на основну та додаткову заробітну плату, заохочувальні та компенсаційні виплати. Оскільки індексація це підвищення доходів населення для часткового відшкодування росту споживчих цін, то вона відноситься до компенсаційних виплат. Тобто в Вашому випадку ЄСВ повинен нараховуватися на суму 1734,70 грн. Статтею 8 передбачено, що якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.
Вашого випадку ця норма не стосується. В звіті з ЄСВ ви повинні вказувати заробітну плату в розмірі 1734,70 грн та Вам не треба робити ніяких доплат до мінімального внеску.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 11.06.2015 1:49 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend