Безкоштовні консультації з оподаткування > Не тот отчёт сдала …. Что делать ???

Не тот отчёт сдала …. Что делать ???

0
0

Добрый день ! Подскажите пожалуйста что делать …. Сдавала отчёты ЄСВ многих Фоп в этом месяце, они практически все на второй гр., но есть пара на общей системе…. С учётом что данный обьём работы мне дали 8-го числа и я очень спешила всё успеть, то немного прошляпила и при сдаче отчётов фопа на общ. системе заполнила не первую табл. а вторую (как для второй гр.)…. Как это можно исправить и чем это черевато ???? (сдавала через медок и квитанции всё ещё нет)….

Не тот отчёт сдала …. Что делать ???
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Марина Латанская (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 09.02.2014 10:44 пп
1465 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Квитанций ни у кого до сих пор нет (насколько мне известно). Опять затык на сервере налоговой по видимому.
5.1. У разі виявлення помилки у звіті страхувальник має право до закінчення терміну подання цього звіту повторно сформувати та подати звіт до органу доходів і зборів за місцем взяття на облік.
Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених цим Порядком.
5.2. У разі виявлення страхувальником самостійно недостовірних відомостей, які подані після закінчення звітного періоду та/або накопичені в електронних базах даних персоніфікованого обліку, страхувальник подає до відповідного територіального органу доходів і зборів необхідні скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу та одночасно початкові документи із зазначеними вірними відомостями на одну застраховану особу разом з пояснювальною запискою щодо зміни відомостей.
Это из приказа №454 от 09.09.2013

Marked as spam
Иван Красильников Сообщение от Иван Красильников (Вопросы: 1, Ответы: 24)
Ответ на 10.02.2014 8:30 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]