невикористана відпустка« Вернутся к списку вопросов

Доброго вечора! Працював в РДА на посаді головного спеціаліста з грудня 2011 року. В вересні 2014 року був звільнений у звязку із направленням на навчання (по договору між мною та райдержадміністрацією) за деною формою навчання в Львівський регіональний інститут державного управління. При звільненні в мене залишилось 6 днів невикористаної оплачуваної відпустки. Кадровичка мене запевнила, що я зможу добрати ті дні після повернення на роботу з навчання. Успішно закінчив навчання в лютому 2016 року. Повернувся на роботу з 1 квітня як і було обумовлено. Пішов у відділ кадрів з проханням надати мені відпустку тих самих 6 днів. Кадровичка разом з юристкою передивилися мрю особову справу і підтвердили, що в мене є дійсно ще 6 днів оплачуваної відпустки, але заявили, що я НЕ ЗМОЖУ ЇЇ ВИКОРИСТАТИ оскільки мені мали виплатити компенсацію за невикористані дні відпустки при звільненні... Прошу по можливості прокоментувати і порадити мені як діяти мені в такій ситуації компенсації не було як юридично довести своє право на ці 6 днів?
Сообщение от Андрій Гвоздик
Ответ на 01.08.2016 1:38 пп
0

Якщо при звільненні Вам було нараховано компенсацію за невикористану відпустку, то право на цих 6 днів відпустки ви втратили. Залишається тільки перевірити чи отримали Ви таку компенсацію.
Якщо ж вона не була виплачена, то звертайтесь в охорону праці зі скаргою, бо в принципі Вас ніхто не мав права звільнити не виплативши такої компенсації

Сообщение от Oksana
Ответ на 02.08.2016 8:34 дп