Безкоштовні консультації з оподаткування > Налогооблажение материальной помощи

Налогооблажение материальной помощи

« До попередньої сторінки
0
0

Доброго вечора!Прошу проконсультувати в наступному.Відповідно до колективного договору ПАТ та моєі заяви мені виплатили матеріальну допомогу на лікування в сумі 5 тис.грн.В карточці про зарплату було написано Мат.допомога на лікування працівників,ст.170.7.3 ПК не оподатковується в межах податковоі соціальноі пільги.При цьому на руки я отримав 4 тис.грн.На моє запитання до бухгалтерів чому так оподаткували,мені првідомили що так працює програма,іі розробляли в Києві і вони усім так рахують.Мат.допомогу оподаткували в розмірі 20%.Чи це правильно? Згідно з ст.170.7.3 ПКУ мала би оподатковуватись тільки сума (5000-1710)=3290 грн *15% — військ.збір.Чи правильно це?

Marked as spam
Сообщение от Bogdan (Вопросы: 2, Ответы: 0)
Ответ на 01.10.2015 6:34 пп
332 просмотры
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]