Безкоштовні консультації з оподаткування > Малозабезпечені

Малозабезпечені

« До попередньої сторінки
0
0

Моєму синочку 2 роки.Я проживаю з чоловіком в цивільному шлюбі,він ніде офіційно не працював ніколи.Я працюю бібліотекарем і маю зарплатню 900 грн.Більше ніяких офіційних доходів не маємо?Чи можна оформити малозабезпечених7

Marked as spam
Сообщение от Svetik (Вопросы: 2, Ответы: 0)
Ответ на 24.09.2016 5:19 пп
182 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

На жаль, Ви навели недостатньо інформації, щоб дати однозначну відповідь на Ваше запитання. Але спробуємо розібратися. Відповідно до статті 5 Закону України « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» розмір державної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, розрахованим за попередні шість місяців. Тобто допомога призначається у разі якщо сукупний доход сім’ї не перевищує прожитковий мінімум.
Прожитковий мінімум для сім’ї визначається шляхом додавання прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї, помножених на встановлений законодавством відсоток. З 1 травня 2016 року прожитковий мінімум визначається:
1450,00 грн. * 21% = 304,5 грн– для працездатних осіб;
1228,00 грн. * 85% = 1043,80 грн. – для дітей до 6 років;
Крім того, прожитковий мінімум кожної дитини збільшується на 10%.
Тобто прожитковий мінімум Вашої родини становить:
304,50 *2 + 1043,80 + 104,38 = 1757,18 грн.
До сукупного доходу сім’ї включається не тільки заробітна плата, стипендії, пенсії, всі види соціальних допомог на дітей, а й усі доходи в грошовій та натуральній формі. Вашій дитини 2 роки, тож Ви напевне, ще отримуєте державну допомогу на дитину. У сукупному доході сім’ї при визначенні її права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, враховується грошовий еквівалент пільг за спожиті житлово-комунальні послуги. До розрахунку включаються нараховані доходи, а не виплачені. Якщо
Стосовно Вашого цивільного чоловіка. Якщо його включають в довідку про склад сім’ї, можуть виникнуть проблеми. Адже допомога не призначається особам які не працюють, за вийнятком тих, що стоять на обліку в центрі зайнятості, навчаються або не працюють із-за інвалідності.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 25.09.2016 6:27 дп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend