Безкоштовні консультації з оподаткування > Малозабезпечена сім»я

Малозабезпечена сім»я

« До попередньої сторінки
0
0

Доброго вечора.Скажіть ,будь ласка,чи варто нам подавати на малозабезпечену сім»ю,якщо Наша сім»я складається з трьох чоловік.Дочка 2 роки,я в декретній відпустці(щомісяця 860 гривень) і чоловік(на державній роботі з мінімальним окладом)????Дякую.

Малозабезпечена сім»я
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Уляна (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 16.12.2015 8:40 пп
1147 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Так звичайно пробуйте.

Marked as spam
Сообщение от Володимир (Вопросы: 1, Ответы: 2)
Ответ на 17.12.2015 1:52 дп
Додати коментар
0
Private answer

Доброго вечора! Ви привели недостатньо інформації щоб надати Вам однозначну відповідь, але давайте спробуємо розібратись. Згідно статті 5 Закону України « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» розмір державної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, розрахованим за попередні шість місяців. Тобто допомога призначається у разі якщо сукупний доход не перевищує прожитковий мінімум.
Прожитковий мінімум для сім’ї визначається шляхом додавання прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї, помножених на встановлений законодавством відсоток. З вересня 2015 року прожитковий мінімум визначається:
1378,00 грн. * 21% = 289,38 грн. – для працездатних осіб;
1167,00 грн. * 85% = 991,95 грн. – для дітей до 6 років;
Крім того, прожитковий мінімум кожної дитини збільшується на 10%.
Отже, для Вашої сім’ї прожитковий мінімум дорівнює:
289,38 грн * 2+991,95 грн. + 99,20 грн. = 1669,91 грн.
До сукупного доходу включається не тільки заробітна плата, а й усі доходи в грошовій та натуральній формі, в тому числі усі види допомоги на дітей та грошовий еквівалент пільг за спожиті житлово-комунальні послуги. Ви не вказали чи користується Ваша родина субсидією. Але навіть тих даних, що Ви навели вистачає для того, щоб Вам відмовили в призначенні допомоги по малозабезпеченості. Середньомісячний доход сім’ї становить:
1378,00 грн. +860,00 грн. = 2238,00 грн,
Ця сума перевищує прожитковий мінімум Вашої сім’ї. Таким чином, на жаль, Ви не маєте права на отримання допомоги. Але все ж таки раджу звернутися за роз’ясненями та управління соціального захисту. Можливо у Вашої родини є якісь пільги.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 18.12.2015 9:26 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend