Головна > Вопросы и ответы > Коли був дохід в цьому році і в слідуючому перейти на спрощену систему і не отримувати дохід, то всерівно мусиш платити аванс податків цілий рік?

Коли був дохід в цьому році і в слідуючому перейти на спрощену систему і не отримувати дохід, то всерівно мусиш платити аванс податків цілий рік?

А це правда, коли був дохід в цьому році і в слідуючому перейти на спрощену систему і не отримувати дохід, то всерівно мусиш платити аванс податків цілий рік? І що значить …(цілком можливо) повернути за результатами року? -Цитата- Тут не все так просто. Якщо підприємець перейшов на загальну систему оподаткування з єдиного податку та не веде діяльності, то сплачувати він нічого не повинен, оскільки в нього не було чистого доходу за попередній рік. Звіти з ПДФО та ЄСВ будуть з нулями. Якщо ФОП здійснював діяльність у попередньому році та отримав чистий дохід, який вказав у річній декларації про майновий стан та доходи, а в наступному році діяльність не веде, йому доведеться сплачувати авансові платежі з ПДФО та ЄСВ, які він зможе (цілком можливо) повернути за результатами року. http://forum.byhgalter.com/fop-na-zagalniy-sistemi-opodatkuvannya-pitannya-ta-vidpovidi-t33.html
Сообщение от Сергій Заблоцький
Ответ на 03.12.2015 6:57 пп
0
Сообщение от Аноним
Ответ на
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 67.74MB | MySQL:148 | 2,442sec